Detail

Job Offer_PL

Jobs

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.
Mistrz zmiany
Opole

Jeśli chcesz być częścią zespołu w międzynarodowym koncernie Knauf Interfer Aluminium, w branży Automotive i współpracować z klientami reprezentującymi jedne z najbardziej luksusowych marek samochodów, dołącz do nas już dziś!

Jako Mistrz zmiany będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie 30 osobowym zespołem
  • Motywowanie podległego zespołu
  • Planowanie produkcji
  • Realizację planów produkcyjnych
  • Nadzór nad organizacją procesów produkcyjnych
  • Optymalizację procesów w celu podniesienia ich wydajności i efektywności
  • Dbanie o jakość produkowanych przez podległych pracowników wyrobów
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów

Wyślij do nas swoją aplikację jeśli:

  • Masz wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Masz doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata)
  • Dobrze się czuje w pracy zespołowej
  • Potrafisz delegować zadania i je nadzorować
  • Potrafisz rozwiązywać konflikty w zespole
  • Znasz pakiet MS Office

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość prawa pracy i przepisów BHP
  • praktyczna znajomość Systemów Zarządzania wg. ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001

Dołączając do nas zyskujesz:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych
  • Premie świąteczne
  • Premie za wnioski racjonalizatorskie
  • Premie za polecenie kandydata do pracy - 2 000 tyś brutto
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Darmowe porady prawne
  • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych
  • Dofinansowanie do transportu zbiorowego – na warunkach Knauf Interfer Aluminium

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem rozwijać naszą firmę, wyślij swoje zgłoszenie już dziś.
Informacje na temat naszych warunków ochrony danych osobowych można znaleźć tutaj.

rekrutacja(at)knauf-interfer.com.pl

Anna Łężak
Specjalista ds. Personalnych
ul. Arki Bożka 8
45-411 Opole